AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiți | 

Saaaaaaaaaalut!!!

In jos 
AutorMesaj
Misa-Misa
Little Child
Little Child

Data de înscriere : 26/07/2008
Varsta : 26

MesajSubiect: Saaaaaaaaaalut!!!   Joi Noi 20, 2008 9:44 pm

Numele meu este Larisa,deshi toti prietenii mei imi spun Isa sau Misa(pt ca,zic ei, semanam he he Very Happy ),am 16 ani(merg p 17) si sunt din judejul Hunedoara si.......cel mai important.......sunt o MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAREEEEEEEEEEEEEE fana manga-anime.... Wink
M-am inscris l acest forum din dorinta d a.mi face cat mai multi prieteni(si sper sa si reushesc)
Si eu sunt pretentioasa l mancare,dar iubesc prajiturile(in special doboshu'......) si sunt preocupata de imaginea mea....
Hobby-urile mele ar cam fi:cititul (de manga ,dar si carti normale),cantatul,colectionatul d reviste sh poze manga sh.....cred si dansul si ceva ceea ce imi doresc sa fac ar fi sa cant l voara(pt ca o iubesc I love you )
Animeurile mele favorite sunt(nu vi le zic p toate ,numai cateva ca am vazut fOarte multe) :Vampire Knight,Blood+,Death Note,Bleach,Kiddy Grade, Full Metal Alchimist,Full Metal Panic!& Full Metal Panic!Fumoffu,Spiral,Kaleido Star,Hell Girl, Inuyasha,Mew Mew Power etc etc....
Ascult muzica rock(place mult de tot Apocaliptica),drum&base,ceva punk,dar si j-rock
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ayame
Admin
Admin

Data de înscriere : 17/05/2008
Varsta : 23
Localizare : Tokio (~Galati~)

MesajSubiect: Re: Saaaaaaaaaalut!!!   Vin Noi 21, 2008 9:01 pm

Welcome!
Happy posting & no spam! [ si scuze pt. intarziere!]

Saaaaaaaaaalut!!!